Sort by
  • Plane

    ★★★

  • M3GAN

    ★★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★

  • Violent Night

    ★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★★

  • Halloween Ends

    ★★★★

  • Luckiest Girl Alive

    ★★★

  • Hellraiser

    ★★★★½

  • Werewolf by Night

    ★★★

  • Lou

    ★★★

  • Smile

    ★★★★

  • Sick

    ★★★★

  • The Fabelmans

  • The Menu

    ★★★½

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★★★

  • The Woman King

    ★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★★

  • Pearl

    ★★★★★

  • The Wonder

    ★★★½

  • Bones and All

    ★★★★★

  • Barbarian

    ★★★★★

  • The Invitation

    ★★½

  • Beast

    ★★½

  • Prey

    ★★★★★

  • Not Okay

    ★★★½

  • Orphan: First Kill

    ★★★

  • Skinamarink

    ★★★½

  • Nope

    ★★★★½

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★½

  • Jurassic World Dominion

  • Aftersun

    ★★★★

  • The Staircase

    ★★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★½

  • Crush

  • The Northman

  • Incantation

    ★★★★½

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★★★

  • X

    ★★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • Turning Red

    ★★★★★

  • No Exit

    ★★★

  • The Batman

    ★★★

  • Love and Leashes

    ★★★½

  • All of Us Are Dead

    ★★★½

  • Emily the Criminal

    ★★★★

  • Fresh

    ★★★★★

  • Scream

  • Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

  • Jujutsu Kaisen 0

    ★★★★★

  • The Silent Sea

    ★★½

  • The Matrix Resurrections

    ★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★½

  • Don't Look Up

  • Licorice Pizza

  • Resident Evil: Welcome to Raccoon City

  • Sing 2

    ★★★★★

  • All Too Well: The Short Film

  • Appendage

    ★★★★★

  • Eternals

    ★★★½

  • Antlers

    ★★★½

  • The Manor

    ★★★

  • Maid

    ★★★★★

  • No Time to Die

    ★★★

  • The Black Phone

    ★★★★

  • Midnight Mass

    ★★★★★

  • Squid Game

    ★★★★

  • You Are Not My Mother

    ★★½

  • Kate

  • The Starling