• Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★½

  • Nope

    ★★★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★★

  • Lightyear

    ★★★★★

  • Jurassic World Dominion

    ★★★★★

  • The Bob's Burgers Movie

    ★★½

  • Elvis

    ★★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★★★

  • Morbius

    ★½

  • Moon Knight

    ★★★★★

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

    ★★★½

  • Deep Water

    ★★★½

  • Ambulance

    ★★★★

  • Apollo 10½: A Space Age Childhood

    ★★★★★

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★

  • The Lost City

    ★★

  • The Batman

    ★★★★★

  • Turning Red

    ★★½

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★★★½

  • Dog

    ★★★★

  • Uncharted

    ★★★½

  • Blacklight

    ★★½

  • Death on the Nile

    ★★★½

  • Jackass Forever

    ★★★★

  • Moonfall

    ★★★★

  • Scream

    ★★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★★

  • Diary of a Wimpy Kid

    ★★★★

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★★½

  • Halloween Kills

    ★★★★½

  • The Protégé

    ★★★½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★★

  • Snake Eyes: G.I. Joe Origins

    ★★★

  • Black Widow

    ★★★★

  • The Forever Purge

    ★★★

  • Hitman's Wife's Bodyguard

    ★★★½

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★★★

  • F9

    ★★★★

  • Spiral: From the Book of Saw

    ★★★★★

  • Mortal Kombat

    ★★★★

  • Nobody

    ★★★★★

  • Tom & Jerry

    ★★★½

  • The Marksman

    ★★★★½

  • Wonder Woman 1984

    ★★★★

  • The SpongeBob Movie: Sponge on the Run

    ★★★

  • The Road to El Camino: Behind the Scenes of El Camino: A Breaking Bad Movie

    ★★★★★

  • El Camino: A Breaking Bad Movie

    ★★★★★

  • Joker

    ★★★★★

  • Angel Has Fallen

    ★★★

  • It Chapter Two

    ★★★★

  • 47 Meters Down: Uncaged

    ★★½

  • The Angry Birds Movie 2

    ★★★

  • Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw

    ★★★★

  • Spider-Man: Far From Home

    ★★★★

  • Child's Play

    ★★★★

  • John Wick: Chapter 3 - Parabellum

    ★★★★★

  • Avengers: Endgame

    ★★★★★

  • Justice League vs. the Fatal Five

    ★★★★

  • Happy Death Day 2U

    ★★★★

  • Cold Pursuit

    ★★

  • The Lego Movie 2: The Second Part

    ★★★★

  • Apollo 11

    ★★★★½

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Creed II

    ★★★★

  • Replicas

    ★★

  • Venom

    ★★★½

  • Hell Fest

    ★★★★

  • Halloween

    ★★★½

  • Dragged Across Concrete

    ★★★½