• 30 Miles from Nowhere

    ★★★

  • Mirage

    ★★★★★

  • Ralph Breaks the Internet

  • The Nutcracker and the Four Realms

    ★★★

  • Bohemian Rhapsody

    ★★★

  • Monster Party

    ★★½

  • Girls with Balls

    ★★★

  • Halloween

    ★★★★½

  • Roma

  • The Pact

    ★★★

  • The Spy Who Dumped Me

  • Jurassic World: Fallen Kingdom

  • Ocean's Eight

  • The Kissing Booth

    ½

  • Avengers: Infinity War

  • Ready Player One

    ★★★★

  • Black Panther

  • Assassination Nation

    ★★★★

  • The Open House

    ½

  • Fifty Shades Freed

  • Maze Runner: The Death Cure

  • What Keeps You Alive

    ★★★½

  • Stalked by My Ex

    ½

  • The Greatest Showman

  • Jumanji: Welcome to the Jungle

  • Terrified

    ★★★½

  • Coco

  • Pyewacket

    ★★★★

  • Revenge

    ★★★½

  • It

  • The Shape of Water

    ★★★★★

  • Ruin Me

    ★★★

  • The Dark Tower

  • Wish Upon

    ★★★

  • Kidnap

    ★★★½

  • Abducted in Plain Sight

  • The Beguiled

    ★★★½

  • Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales

  • Twin Peaks: The Return

  • Wonder Woman

  • Going in Style

    ★★★★

  • Game of Death

    ★★★

  • Mayhem

    ★★★★★

  • Tragedy Girls

    ★★★½

  • The Boss Baby

  • Mommy Dead and Dearest

  • Beauty and the Beast

  • The Bar

    ★★★★

  • Super Dark Times

    ★★★★½

  • Casting JonBenet

  • Before I Fall

  • Wichita

    ★★½

  • Moana

  • The Red Pill

  • Winds of Havana

  • Split

  • Miss Peregrine's Home for Peculiar Children

  • Better Watch Out

    ★★★★

  • The Invisible Guest

  • Sing

  • Prevenge

    ★★★

  • La La Land

  • Lake Bodom

    ★★★

  • Suicide Squad

  • The Do-Over

    ★★½

  • Alice Through the Looking Glass

  • Mother

  • Fear, Inc.

    ★★★

  • This House Has People in It

  • Hush

    ★★★★

  • Don't Breathe

    ★★★★

  • Star Wars: The Force Awakens