• Assassination Nation

    ★★★★

  • Tragedy Girls

    ★★★½

  • Shirley

    ★★★★

  • Little Women

    ★★★★★

  • Malcolm X: Make It Plain

    ★★★★

  • The Owners

    ★★½

  • Let's Scare Julie

    ★★★

  • Violation

    ★★★

  • Rosewood

    ★★★★

  • The Shape of Water

    ★★★★★

  • Jane: An Abortion Service

    ★★★★

  • Cruel & Unusual

    ★★★★½

  • Bratz the Video: Starrin' & Stylin'

    ★★★

  • Bratz Passion 4 Fashion Diamondz

    ★★★

  • Before Stonewall

    ★★★★

  • Game of Death

    ★★★

  • Because of Winn-Dixie

    ★★★★

  • Bridge to Terabithia

    ★★★★★