Sort by
  • Magic Mike's Last Dance

    ★★★½

  • The Pale Blue Eye

    ★½

  • Who Killed Santa? A Murderville Murder Mystery

    ★★½

  • Troll

    ★★★½

  • Violent Night

    ★★★½

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★½

  • Disenchanted

    ★★½

  • Strange World

    ★★½

  • R.I.P.D. 2: Rise of the Damned

    ★★½

  • A Christmas Open House

    ★★

  • Enola Holmes 2

    ★★★½

  • The Viewing

    ★★★½

  • The Autopsy

    ★★★½

  • Lot 36

    ★★★½

  • Graveyard Rats

    ★★★

  • Black Adam

    ★★½

  • Aqua Teen Forever: Plantasm

    ★★★½

  • Halloween Ends

    ★★★

  • A Trip to Infinity

    ★★★

  • Werewolf by Night

    ★★★★

  • God's Crooked Lines

    ★★

  • Smile

    ★★★

  • Amsterdam

    ★★

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★★★

  • See How They Run

    ★★½

  • Don't Worry Darling

    ★★★

  • Barbarian

    ★★★

  • Samaritan

    ★★★

  • She-Hulk: Attorney at Law

    ★★

  • Day Shift

    ★★★

  • Warriors of Future

    ★★★

  • Carter

    ★★★

  • Prey

    ★★★½

  • Orphan: First Kill

    ★★★½

  • Skinamarink

    ★★½

  • Glorious

    ★★★

  • Nope

    ★★★½

  • The Gray Man

    ★★½

  • Bullet Train

    ★★★½

  • Blasted

    ★★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★½

  • The Princess

    ★★★

  • Lightyear

    ★★★

  • The Bob's Burgers Movie

    ★★★★

  • Jurassic World Dominion

    ★★★

  • Love, Death & Robots: Jibaro

    ★★½

  • Love, Death & Robots: In Vaulted Halls Entombed

  • Love, Death & Robots: Mason's Rats

    ★★★

  • Love, Death & Robots: Swarm

    ★★★½

  • Love, Death & Robots: Kill Team Kill

    ★★

  • Love, Death & Robots: Night of the Mini Dead

  • Love, Death & Robots: The Very Pulse of the Machine

    ★★★

  • Love, Death & Robots: Bad Travelling

    ★★★★

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★½

  • Love, Death & Robots: Three Robots: Exit Strategies

  • Top Gun: Maverick

    ★★★½

  • Constantine: The House of Mystery

    ★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★½

  • Why Didn't They Ask Evans?

    ★★½

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★★

  • RRR

    ★★★★

  • The Bad Guys

    ★★★½

  • Ambulance

    ★★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★½

  • Eraser: Reborn

    ★★

  • The Lost City

    ★★★½

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★½

  • Turning Red

    ★★★½

  • The Adam Project

    ★★

  • No Exit

  • The Batman

    ★★★½