Sort by

owen has logged 11 entries for films during October 2019.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
26
The Lighthouse

The Lighthouse

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
22
Greener Grass

Greener Grass

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
21
Suspiria

Suspiria

2018
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
20
Suspiria

Suspiria

1977
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
19
Hocus Pocus

Hocus Pocus

1993
×
★★★½
Edit this entry  
17
Monos

Monos

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
16
The Strangers: Prey at Night

The Strangers: Prey at Night

2018
×
★★½
Read the review Edit this entry  
13
What's Up, Doc?

What's Up, Doc?

1972
×
★★★★★
Read other review Edit this entry  
09
Demons

Demons

1985
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
08
Halloween

Halloween

2018
×
★★★½
Read other review Edit this entry  
04
Joker

Joker

2019
×
★½
Read the review Edit this entry