Sort by
  • This Is Me…Now

  • Madame Web

    ½

  • Marvel Studios Assembled: The Making of The Marvels

    ★★★★★

  • The Tiger's Apprentice

    ★★★½

  • Marvel Studios Assembled: The Making of Echo

    ★★★★★

  • ted

    ★★★★★

  • The Beekeeper

    ★★★

  • Mean Girls

    ★★★½

  • Justice League: Crisis on Infinite Earths Part One

    ★★★

  • Echo

    ★★★★

  • Good Grief

    ★★★½

  • Aquaman and the Lost Kingdom

    ★★★

  • The Family Plan

    ★★½

  • Anyone But You

    ★★★★½

  • The Boys in the Boat

    ★★★★

  • Merry Little Batman

    ★★★★

  • Rebel Moon - Part One: A Child of Fire

    ★★

  • Wonka

    ★★★★

  • Genie

    ★★★

  • Marvel Studios Assembled: The Making of Loki Season 2

    ★★★★

  • The Color Purple

    ★★★★★

  • Scott Pilgrim Takes Off

    ★★★★½

  • Best. Christmas. Ever!

    ★½

  • Matt Rife: Natural Selection

    ★★

  • Napoleon

    ★★½

  • David Holmes: The Boy Who Lived

    ★★★½

  • Wish

    ★★★★

  • The Marvels

    ★★★★½

  • The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes

    ★★★★½

  • Godzilla Minus One

    ★★★★★

  • Fellow Travelers

    ★★★★½

  • Leave the World Behind

    ★★★

  • Lessons in Chemistry

    ★★★★½

  • The Continental: From the World of John Wick

    ★★½

  • Marvel Studios Assembled: The Making of Secret Invasion

    ★★½

  • The Creator

    ★★★★

  • Love at First Sight

    ★★★½

  • A Haunting in Venice

    ★★★½

  • Good Chemistry: The Story of Elemental

    ★★★★

  • Marvel Studios Assembled: The Making of the Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★

  • Pain Hustlers

    ★★★

  • Quiz Lady

    ★★★½

  • American Fiction

    ★★★★½

  • Dumb Money

    ★★★½

  • Priscilla

    ★★★★½

  • The Killer

    ★★½

  • Maestro

    ★★★★★

  • Poor Things

    ★★★★★

  • The Holdovers

    ★★★★½

  • Saltburn

    ★★★★★

  • The Equalizer 3

    ★★★★

  • Vacation Friends 2

    ★★★½

  • Ahsoka

    ★★★★★

  • The Hill

    ★★

  • Strays

    ★★★

  • Heart of Stone

    ★★½

  • Gran Turismo

    ★★★★

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★★

  • Red, White & Royal Blue

    ★★★★★

  • Zoey 102

    ½

  • Justice League: Warworld

    ★½

  • The Beanie Bubble

    ★★★

  • Invincible: Atom Eve

    ★★★★

  • Blue Beetle

    ★★★★

  • Haunted Mansion

    ★★★½

  • The Boy and the Heron

    ★★★★½

  • Oppenheimer

    ★★★★½

  • Barbie

    ★★★★★

  • Fate/strange Fake -Whispers of Dawn-

    ★★★

  • Secret Invasion

    ★★★

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★

  • Black Clover: Sword of the Wizard King

    ★★★★