Sort by

Owen has logged 10 entries for films during October 2019.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
27
Hocus Pocus

Hocus Pocus

1993
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
25
Pocahontas

Pocahontas

1995
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
24
The Lion King

The Lion King

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
24
Zombieland: Double Tap

Zombieland: Double Tap

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
17
Maleficent: Mistress of Evil

Maleficent: Mistress of Evil

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
09
Aladdin

Aladdin

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
08
Toy Story 4

Toy Story 4

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
04
Joker

Joker

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
02
Good Boys

Good Boys

2019
×
★★
Read the review Edit this entry  
01
Spider-Man: Far From Home

Spider-Man: Far From Home

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry