Sort by
  • Zom 100: Bucket List of the Dead

  • About Dry Grasses

    ★★★★

  • Die Hart

    ★★

  • Babylon

    ★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★

  • Black Night

    ★★★½

  • Smile

    ★★★

  • Terim

    ★★

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★

  • The Menu

    ★★★

  • Snow and the Bear

    ★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★½

  • The Moisture

    ★★

  • War Sailor

    ★★½

  • Laal Singh Chaddha

    ★½

  • Thirteen Lives

    ★★½

  • Burning Days

    ★★★★★

  • Better Call Saul Presents: Slippin' Jimmy

  • Aftersun

    ★★★★★

  • The Life and Movies of Erşan Kuneri

    ★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • Sessiz İstila

  • Ice Age: Scrat Tales

    ★★

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

    ★★½

  • The Northman

    ★★★★½

  • Miracle

  • X

    ★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★½

  • The Batman

    ★★★★

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★★½

  • Love, Deutschmarks and Death

    ★★★★

  • Against the Ice

    ★★★½

  • All of Us Are Dead

    ★★★½

  • The House

    ★★★★

  • Münaşaka

    ★★

  • Doğu Demirkol: Yılbaşı Özel Stand-Up

    ★★

  • Cem Yılmaz: Diamond Elite Platinum Plus

    ★★½

  • The Matrix Resurrections

    ★★★

  • Don't Look Up

    ★★★½

  • tick, tick...BOOM!

    ★★½

  • Red Notice

  • Finch

    ★★★

  • Stiletto

    ★★

  • Between Two Dawns

    ★★★

  • Rosa Rosae. A Spanish Civil War Elegy

    ★★★

  • Squid Game

    ★★★★

  • Incurable

    ★★★½

  • Anatolian Leopard

    ★★

  • Last Night in Soho

    ★★★★

  • Dune

    ★★★★½

  • The Green Knight

    ★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★

  • Kingdom: Ashin of the North

    ★★

  • The North Water

    ★★★★

  • A Hero

    ★★★★

  • Titane

    ★★½

  • The Innocents

    ★★½

  • Hit the Road

    ★★½

  • Compartment No. 6

    ★★★

  • Last Summer

    ★★★½

  • The Worst Person in the World

    ★★★

  • The Forever Purge

    ★★

  • Fear Street: 1994

    ★★½

  • Elite Short Stories: Carla Samuel

  • Leylak

    ★★

  • Time

    ★★★½

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★

  • Love, Death & Robots: Ice

    ★★

  • Love, Death & Robots: Automated Customer Service

    ★★★

  • Four Roads

    ★★★

  • Hello My Dear

    ★★

  • Aloners

    ★★★