• Cruella

    ★★★★★

  • Raya and the Last Dragon

    ★★★½

  • Roald Dahl's The Witches

    ★★★★½

  • Enola Holmes

    ★★★★★

  • Onward

  • Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw

    ★★★½

  • Toy Story 4

    ★★★★★

  • Avengers: Endgame

  • Shazam!

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★½

  • Ralph Breaks the Internet

  • Black Panther

    ★★★★★

  • Paddington 2

    ★★★★

  • Coco

    ★★★★½

  • Spider-Man: Homecoming

    ★★★★★

  • Moana

    ★★★★

  • Zootopia

  • The Good Dinosaur

    ★★½

  • Inside Out

    ★★★★½

  • Big Hero 6

    ★★★★

  • The Lego Movie

    ★★★½

  • Frozen

    ★★★½

  • Brave

  • The Muppets

  • Hugo

    ★★★

  • Tangled

    ★★★★★

  • Toy Story 3

    ★★★★

  • Alice in Wonderland

    ★★★

  • Harry Potter and the Half-Blood Prince

    ★★★★

  • Up

  • Enchanted

    ★★★½

  • Harry Potter and the Order of the Phoenix

    ★★★★

  • Ratatouille

    ★★★★½

  • Harry Potter and the Goblet of Fire

    ★★★★★

  • Charlie and the Chocolate Factory

    ★★★

  • The Incredibles

    ★★★

  • Finding Nemo

    ★½

  • Harry Potter and the Philosopher's Stone

    ★★★★

  • How the Grinch Stole Christmas

  • The Parent Trap

  • Mulan

  • Titanic

    ★★★½

  • The Mask

    ★½