• tick, tick...BOOM!

    ★★★½

  • Red Notice

    ½

  • Love Hard

    ½

  • Godzilla vs. Hedorah

  • TXT (TOMORROW X TOGETHER) 'Frost'

  • My Name

    ★★★★

  • The Harder They Fall

    ★★★★

  • Venom: Let There Be Carnage

  • Akakiri

    ★★★

  • Lop & Ochō

    ★★★★½

  • The Elder

    ★★★

  • T0-B1

    ★★★½

  • The Village Bride

    ★★★★½

  • Tatooine Rhapsody

    ★★★

  • The Duel

    ★★★★

  • The Ninth Jedi

    ★★★★½

  • The Twins

    ★★★½

  • Dune

    ★★½

  • Cinderella

  • Zero-One Others: Kamen Rider Vulcan & Valkyrie

  • D.P.

    ★★★★★

  • He's All That

    ½

  • Go Seppuku Yourselves

    ★★★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

  • Free Guy

    ★★

  • The Green Knight

    ★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★½

  • Snake Eyes: G.I. Joe Origins

  • BELLE

    ★★★

  • Gunpowder Milkshake

    ★½

  • #bemyfamily

    ★★★½

  • The Simpsons: The Good, the Bart, and the Loki

  • Black Widow

    ★★½

  • The Tomorrow War

    ★★

  • Luca

    ★★★★★

  • Loki

    ★★½

  • Sweet & Sour

    ★★★½

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★★★

  • Move to Heaven

  • 22 vs. Earth

  • Justice Society: World War II

    ★★★

  • Kotaro Lives By Himself

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★

  • The Last Forest

    ★★★★★

  • Life's Punchline

    ★★★★★

  • Mortal Kombat

    ★½

  • Save Ralph

    ★★★★★

  • Man in Love

  • Godzilla Singular Point

    ★★★★

  • A Week Away

  • Godzilla vs. Kong

    ★★½

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★★

  • Get the Goat

  • Nobody

    ★★★★½

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★★

  • Moxie

  • Raya and the Last Dragon

    ★★★

  • Storm Eye

    ★★★½

  • Kikai Sentai Zenkaiger The Movie: Red Battle! All Sentai Rally!!

    ★★★★

  • A Writer's Odyssey

    ★★★★

  • The Yin Yang Master

    ★★★½

  • Space Sweepers

    ★★★★½

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★★★

  • We Made a Beautiful Bouquet

    ★★★½

  • TXT (TOMORROW X TOGETHER) STILL DREAMING

  • WandaVision

    ★★★½

  • Date My Daughter!

    ★★★½

  • Wonder Egg Priority

    ★★★★

  • SK8 the Infinity

  • A Little Red Flower

    ★★

  • The Yin-Yang Master: Dream of Eternity

    ★★★★

  • Hold Me Back

    ★★★★★