Sort by
  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★½

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★

  • M3GAN

    ★★★★

  • Black Adam

    ★★½

  • Mr. Harrigan's Phone

    ★★

  • Weird: The Al Yankovic Story

    ★★★★

  • Barbarian

    ★★★★★

  • Nope

    ★★★★

  • Minions: The Rise of Gru

  • Dragon Ball Super: Super Hero

    ★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • WHITEOUT

  • Jackass Forever

    ★★★★

  • Moonfall

  • INU-OH

    ★★★½

  • Malignant

    ★★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • Infinite

  • Mortal Kombat

    ★½

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★★★

  • Evangelion: 3.0+1.0 Thrice Upon a Time

    ★★★★★

  • Tom & Jerry

    ★★½

  • Wonder Woman 1984

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★

  • Scoob!

  • Impractical Jokers: The Movie

    ★★

  • Palm Springs

    ★★★★

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

  • Sonic the Hedgehog

    ★★★½

  • Goldman v Silverman

  • Cats

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★½

  • Doctor Sleep

    ★★★★★

  • In the Tall Grass

    ★½

  • Uncut Gems

    ★★★★½

  • It Chapter Two

    ★★½

  • The Lion King

    ★½

  • Spider-Man: Far from Home

    ★★★½

  • Weathering with You

    ★★★½

  • Midsommar

    ★★★½

  • Ride Your Wave

    ★★★½

  • The Lighthouse

    ★★★★★

  • First Love

    ★★★★

  • Pokémon Detective Pikachu

    ★★★½

  • Avengers: Endgame

    ★★★★

  • The Day Shall Come

    ★★★½

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Dragon Ball Super: Broly

    ★★★★★

  • The Old Man & the Gun

    ★★★★

  • Little Italy

    ★★★★★

  • Christopher Robin

    ★★★½

  • Solo: A Star Wars Story

    ★★½

  • Deadpool 2

    ★★★½

  • Avengers: Infinity War

    ★★★★

  • Rampage

    ★★½

  • Acrimony

    ★★★½

  • Pacific Rim: Uprising

    ★★★★

  • Ready Player One

    ★½

  • A Quiet Place

    ★★★½

  • Tomb Raider

    ★★★½

  • Game Night

    ★★★★½

  • Unsane

    ★★★★

  • Annihilation

    ★★★★★

  • Peter Rabbit

    ★★½

  • Winchester

    ★½

  • Black Panther

    ★★★½

  • Tully

    ★★★

  • Sorry to Bother You

    ★★★★★

  • Early Man

    ★★★

  • The Commuter

    ★★★½

  • Royal New Year's Eve

    ★★★★★