• Louis C.K.: Sorry

    ★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • Don't Look Up

    ★★

  • Nightmare Alley

  • Licorice Pizza

  • Ghostbusters: Afterlife

  • The Power of the Dog

    ★★

  • Lamb

    ★★★½

  • The French Dispatch

    ★★★★

  • Drive My Car

  • Compartment No. 6

    ★★½

  • The Summit of the Gods

    ★★

  • Unclenching the Fists

    ★★★½

  • After Yang

  • The Worst Person in the World

    ★★★

  • Without Anything

    ★½

  • Limbo

    ★★★½

  • #Alive

  • Sincerely Louis C.K.

    ★★★★

  • All Hands on Deck!

    ★★½

  • Ballad of a White Cow

  • Atabai

  • Dinner in America

    ★★½

  • The Nightingale

    ★★★★

  • Café Society

    ★★½

  • Captain Fantastic

    ★★½

  • The Big Short

    ★★½

  • The Babadook

  • Begin Again

    ★★★

  • The Cabin in the Woods

    ★★½

  • Norwegian Wood

    ★★★

  • Attenberg

  • Get Him to the Greek

    ½

  • District 9

    ★★★

  • Zack and Miri Make a Porno

    ★½

  • Rosetta

    ★★

  • Fallen Angels

    ★★★

  • Chungking Express

  • Crimes and Misdemeanors

    ★★

  • Manhattan

    ★★½