• Upgrade

    ★★★★

  • Tenet

    ★★★½

  • Point Blank

    ★★½

  • Oldboy

    ★★★½

  • Mean Streets

    ★★★

  • Dead Man

    ★★★½

  • Hereditary

    ★★★½

  • Da 5 Bloods

    ★★★

  • House at the End of the Street

    ★★½

  • The Old Guard

    ★★★

  • The Current War

    ★★★★

  • Prince of Darkness

    ★★½

  • GoodFellas

    ★★★★½

  • The Merry Frolics of Satan

    ★★★★

  • The Haunted Castle

    ★★★

  • The Haunted Castle

    ★★★

  • Taxi Driver

    ★★★½

  • The ABCs of Death

    ★★★