Sort by
  • A Christmas Prince: The Royal Wedding

  • Trevor Noah: Son of Patricia

    ★★★½

  • The Princess Switch

    ★★★★

  • The Holiday Calendar

    ★★

  • Auntie Edna

  • From Its Mouth Came a River of High-End Residential Appliances

  • Sierra Burgess Is a Loser

  • A Star Is Born

    ★★★½

  • The Ballad of Buster Scruggs

    ★★★

  • First Man

    ★★★

  • To All the Boys I've Loved Before

    ★★★★

  • Mamma Mia! Here We Go Again

    ★★★★★

  • Set It Up

    ★★★

  • Incredibles 2

    ★★★½

  • BlacKkKlansman

    ★★★★

  • Ali Wong: Hard Knock Wife

    ★★★

  • Cold War

    ★★★★½

  • Hari Kondabolu: Warn Your Relatives

    ★★★½

  • John Mulaney: Kid Gorgeous at Radio City

    ★★★★

  • Dirty Computer

    ★★★★½

  • Bao

    ★★★½

  • Paterno

    ★★½

  • Furlough

    ★★★

  • First Match

    ★★★

  • A Wrinkle in Time

    ★★

  • Feminists: What Were They Thinking?

    ★★★½

  • Love, Simon

    ★★★★

  • Black Panther

    ★★★★

  • Tully

    ★★★½

  • King in the Wilderness

    ★★★★

  • Proud Mary

    ★★½

  • The 12th Man

    ★★★

  • The Post

    ★★★

  • Russell Howard: Recalibrate

    ★★★★

  • Phantom Thread

    ★★★½

  • The Greatest Showman

    ★★★

  • Solsidan

    ★★★

  • Hangman

    ★½

  • Baltimore Rising

    ★★★½

  • A Christmas Prince

  • McKellen: Playing the Part

    ★★★★

  • Blue Planet II

    ★★★★½

  • Jack Whitehall: At Large

    ★★★½

  • The Man Who Invented Christmas

    ★★½

  • Goodbye Christopher Robin

    ★★

  • The Children Act

    ★★★

  • Kodachrome

    ★★★

  • The Death of Stalin

    ★★½

  • I, Tonya

    ★★★½

  • Dislocation Blues

  • Wasteland No. 1: Ardent Verdant

  • Home Again

    ★★★½

  • What Will People Say

    ★★★★

  • mother!

    ★★

  • Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

    ★★½

  • Darkest Hour

  • Lady Bird

    ★★★½

  • Our Souls at Night

    ★★★

  • The Shape of Water

    ★★★★★

  • The Silent Child

    ★★★★

  • A Bad Moms Christmas

    ★★½

  • Dunkirk

    ★★★

  • Tour de Pharmacy

    ★★

  • One Love Manchester

  • In a Heartbeat

  • Cinema Through the Eye of Magnum

    ★★★½

  • The Beguiled

    ★★★

  • Becoming Cary Grant

    ★★★½

  • Hasan Minhaj: Homecoming King

    ★★★★

  • The Florida Project

    ★★★★★

  • Wonderstruck

    ★★★★½

  • Harry Styles: Behind the Album