Sort by
Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
19
Políticamente incorrectos

Políticamente incorrectos

2024
×
Edit this entry  
16
Priscilla

Priscilla

2023
×
★★★
Edit this entry  
12
The Rift

The Rift

1990
×
Edit this entry  
11
Night Swim

Night Swim

2024
×
Edit this entry  
26
Poor Things

Poor Things

2023
×
★★★
Edit this entry  
21
Wonka

Wonka

2023
×
★★★½
Edit this entry  
20
When Evil Lurks

When Evil Lurks

2023
×
★★★★
Edit this entry  
19
The Zone of Interest

The Zone of Interest

2023
×
★★★★
Edit this entry  
14
No Hard Feelings

No Hard Feelings

2023
×
★★½
Edit this entry  
13
Perfect Days

Perfect Days

2023
×
★★★½
Edit this entry  
12
In a Glass Cage

In a Glass Cage

1986
×
Edit this entry  
11
[REC]

[REC]

2007
×
★★★★★
Edit this entry  
11
Saltburn

Saltburn

2023
×
Edit this entry  
07
The Holdovers

The Holdovers

2023
×
★★★★½
Edit this entry  
06
The Eight Mountains

The Eight Mountains

2022
×
★★½
Edit this entry  
05
Yannick

Yannick

2023
×
★★★½
Edit this entry  
04
Camarón: When Flamenco Became Legend

Camarón: When Flamenco Became Legend

2005
×
Edit this entry  
01
Shutter Island

Shutter Island

2010
×
★★★
Edit this entry  
01
Maestro

Maestro

2023
×
★★½
Edit this entry  
31
Dances with Wolves

Dances with Wolves

1990
×
★★★
Edit this entry  
30
Past Lives

Past Lives

2023
×
★★
Edit this entry  
29
Cobweb

Cobweb

2023
×
★★
Edit this entry  
27
Fallen Leaves

Fallen Leaves

2023
×
★★½
Edit this entry  
26
The Taste of Things

The Taste of Things

2023
×
★★★½
Edit this entry  
25
¡Salta!

¡Salta!

2023
×
Edit this entry  
23
Once Upon a Time in the West

Once Upon a Time in the West

1968
×
★★★★★
Edit this entry  
21
Eyes Wide Shut

Eyes Wide Shut

1999
×
★★★★★
Edit this entry  
20
Alison's Birthday

Alison's Birthday

1981
×
★★½
Edit this entry  
20
20,000 Species of Bees

20,000 Species of Bees

2023
×
Edit this entry  
19
Upon Entry

Upon Entry

2022
×
Edit this entry  
10
Pitfall

Pitfall

1962
×
★★
Edit this entry  
09
Ocho apellidos marroquís

Ocho apellidos marroquís

2023
×
Edit this entry  
08
Anatomy of a Fall

Anatomy of a Fall

2023
×
★★★
Edit this entry  
06
The Wait

The Wait

2023
×
Edit this entry  
04
Close Your Eyes

Close Your Eyes

2023
×
Edit this entry  
03
The Chapel

The Chapel

2023
×
Edit this entry  
27
Un amor

Un amor

2023
×
★★★½
Edit this entry  
26
Napoleon

Napoleon

2023
×
Edit this entry  
21
Teresa

Teresa

2023
×
Edit this entry  
20
This excessive ambition

This excessive ambition

2023
×
½
Edit this entry  
12
Suzhou River

Suzhou River

2000
×
★★★
Edit this entry  
07
Rocky

Rocky

1976
×
★★★★
Edit this entry  
04
Dashcam

Dashcam

2021
×
★★
Edit this entry  
04
Jokes & Cigarettes

Jokes & Cigarettes

2023
×
Edit this entry  
29
Hood Witch

Hood Witch

2023
×
Edit this entry  
22
The Animal Kingdom

The Animal Kingdom

2023
×
★½
Edit this entry  
18
Killers of the Flower Moon

Killers of the Flower Moon

2023
×
★★
Edit this entry  
14
The Exorcist: Believer

The Exorcist: Believer

2023
×
½
Edit this entry  
13
The Rye Horn

The Rye Horn

2023
×
Edit this entry  
12
Me he hecho viral

Me he hecho viral

2023
×
Edit this entry