Sort by
  • Oppenheimer

    ★★★★★

  • Asteroid City

    ★★★★

  • Do Revenge

    ★★★

  • Glass Onion

    ★★★★½

  • Don't Worry Darling

    ★★★★

  • The Whale

    ★★★

  • Elvis

    ★★★½

  • The Bad Guys

    ★★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • The Adam Project

    ★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★½

  • All Too Well: The Short Film

    ★★★

  • The Black Phone

    ★★★★½

  • The Kissing Booth 3

  • Free Guy

    ★★★★

  • Fear Street: 1666

    ★★★½

  • Fear Street: 1978

    ★★★★½

  • Escape Room: Tournament of Champions

    ★★★

  • Fear Street: 1994

    ★★★★

  • F9

    ★★★

  • Cruella

    ★★★★

  • Holidate

    ★★

  • Soul

    ★★★

  • Hubie Halloween

    ½

  • American Murder: The Family Next Door

    ★★

  • The Kissing Booth 2

  • A Quiet Place Part II

    ★★★

  • All the Bright Places

    ★★★★½

  • 365 Days

    ½

  • Lost Girls

    ★★½

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★★★

  • 1917

    ★★★★★

  • Jumanji: The Next Level

    ★★★

  • Eli

    ★★★

  • Fractured

    ★★½

  • In the Tall Grass

    ½

  • Jojo Rabbit

    ★★★★

  • Knives Out

    ★★★★★

  • The Platform

    ★★★★

  • Marriage Story

    ★★★★

  • It Chapter Two

    ★★★½

  • 47 Meters Down: Uncaged

    ★★

  • Scary Stories to Tell in the Dark

    ★★

  • The Art of Racing in the Rain

    ★★★½

  • Ready or Not

    ★★★

  • Crawl

    ★★

  • Spider-Man: Far from Home

    ★★★★

  • Midsommar

    ★★★★★

  • Toy Story 4

    ★½

  • Murder Mystery

    ★★★

  • Parasite

    ★★★★★

  • Portrait of a Lady on Fire

    ★★★★★

  • The Lighthouse

    ★★★★

  • Vivarium

    ★★★★★

  • A Dog's Journey

    ★★★★

  • Pet Sematary

  • Five Feet Apart

    ★★★½

  • Us

    ★★★★

  • Captain Marvel

    ★★★★½

  • The Lego Movie 2: The Second Part

    ★★★

  • A Dog's Way Home

    ★★★★

  • Escape Room

    ★★½

  • Vice

  • Instant Family

    ★★★★

  • Bird Box

    ★★★

  • The Grinch

    ★★★½

  • Ralph Breaks the Internet

    ★★½

  • Bohemian Rhapsody

    ★★★★

  • No Escape Room

    ★½

  • Halloween

    ★★★

  • Beautiful Boy

    ★★★★★

  • The Hate U Give

    ★★★★★