Sort by

Paige has logged 22 entries for films during May 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
Guardians of the Galaxy

Guardians of the Galaxy

2014
×
★★★★½
Edit this entry  
30
Captain America: The Winter Soldier

Captain America: The Winter Soldier

2014
×
★★★★½
Read prior review Edit this entry  
30
Thor: The Dark World

Thor: The Dark World

2013
×
½
Read the review Edit this entry  
30
Iron Man 3

Iron Man 3

2013
×
★★½
Read the review Edit this entry  
29
The Avengers

The Avengers

2012
×
★★★★★
Read prior review Edit this entry  
29
Captain America: The First Avenger

Captain America: The First Avenger

2011
×
★★★★½
Edit this entry  
28
Thor

Thor

2011
×
★★★★½
Edit this entry  
28
Iron Man 2

Iron Man 2

2010
×
★★★★★
Read prior review Edit this entry  
28
Iron Man

Iron Man

2008
×
★★★★★
Read prior review Edit this entry  
28
Avengers: Endgame

Avengers: Endgame

2019
×
★★★★★
Read prior review Edit this entry  
27
Avengers: Infinity War

Avengers: Infinity War

2018
×
★★★★★
Read prior review Edit this entry  
27
Avengers: Age of Ultron

Avengers: Age of Ultron

2015
×
★★★★
Read prior review Edit this entry  
27
The Avengers

The Avengers

2012
×
★★★★★
Read prior review Edit this entry  
21
Army of the Dead

Army of the Dead

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
20
WandaVision

WandaVision

2021
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
15
Sydney White

Sydney White

2007
×
★★½
Edit this entry  
15
Sleepover

Sleepover

2004
×
★★★
Read the review Edit this entry  
15
John Tucker Must Die

John Tucker Must Die

2006
×
★★★
Edit this entry  
15
Child's Play

Child's Play

2019
×
½
Read the review Edit this entry  
03
Spider-Man: Far From Home

Spider-Man: Far From Home

2019
×
★★★★½
Read prior review Edit this entry  
02
Avengers: Infinity War

Avengers: Infinity War

2018
×
★★★★★
Read prior review Edit this entry  
02
Gone Girl

Gone Girl

2014
×
★★★★★
Read the review Edit this entry