Sort by
  • Beau Is Afraid

    ★★★★½

  • BEEF

    ★★★★★

  • The Pope's Exorcist

    ★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★½

  • Scream VI

    ★★★★

  • Chris Rock: Selective Outrage

    ★★

  • 65

    ★★½

  • Knock at the Cabin

    ★★½

  • Infinity Pool

    ★★★★½

  • This Place Rules

    ★★★★

  • M3GAN

    ★★★½

  • Violent Night

    ★★★½

  • The Murmuring

    ★★★

  • The Viewing

    ★★★★½

  • Dreams in the Witch House

    ★★½

  • Pickman's Model

    ★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★

  • The Outside

    ★★★★

  • The Autopsy

    ★★★★★

  • Graveyard Rats

    ★★★★

  • Lot 36

    ★★★½

  • Prey for the Devil

  • Halloween Ends

    ★★★½

  • Christmas Bloody Christmas

    ★★★½

  • Mad God Ghoul Log

    ★★★½

  • Hellraiser

    ★★★★½

  • Hocus Pocus 2

    ★★½

  • Smile

    ★★★★

  • Sick

    ★★★★

  • The Fabelmans

    ★★★★★

  • Glass Onion

    ★★★½

  • The Menu

    ★★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★½

  • Don't Worry Darling

    ★★

  • The Whale

    ★★★★

  • Pearl

    ★★★★★

  • Bones and All

    ★★★★½

  • TÁR

    ★★★★★

  • Sam Morril: Same Time Tomorrow

    ★★★★

  • Terrifier 2

    ★★★★½

  • Barbarian

    ★★★★★

  • Prey

    ★★★★

  • Skinamarink

    ★★★½

  • Glorious

    ★★½

  • Nope

    ★★★★

  • Bill Burr: Live at Red Rocks

    ★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★½

  • Beavis and Butt-Head Do the Universe

    ★★★★

  • Vengeance

    ★★★★

  • Jurassic World Dominion

  • Crimes of the Future

    ★★★★

  • Jackass 4.5

    ★★★★

  • Men

    ★★★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★½

  • Under the Banner of Heaven

    ★★★★

  • The Northman

    ★★★★★

  • Ambulance

    ★★★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★★

  • X

    ★★★★★

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★

  • Deadstream

    ★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • Chernobyl: The Lost Tapes

    ★★★★

  • The Batman

    ★★★★★

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★★★½

  • The Outwaters

    ★★★★½

  • Pam & Tommy

    ★★★★½

  • Jackass Forever

    ★★★★

  • Moonfall

    ★½

  • Dual

    ★★★½