• Jackass 4.5

    ★★★★

  • Men

    ★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★½

  • As my gaze fell upon the stormy seas, I wept ...and soon the skies followed

    ★★★★½

  • The Northman

    ★★★★½

  • Morbius

  • Moon Knight

  • RRR

    ★★★★½

  • Ambulance

    ★★★★★

  • X

    ★★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • The Batman

    ★★★★★

  • Turning Red

    ★★★★½

  • Marry Me

    ★★★★½

  • Death on the Nile

    ★★★★

  • Jackass Forever

    ★★★★½

  • Scream

    ★★★★

  • My Dress-Up Darling

    ★★★★½

  • The 355

    ★★½

  • Jujutsu Kaisen 0

    ★★★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★½

  • Don't Look Up

  • Nightmare Alley

    ★★★★

  • West Side Story

    ★★★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★★★

  • Hawkeye

    ★★★★½

  • Disney's FastPass: A Complicated History

  • Red Notice

    ★★★

  • Encanto

    ★★★★★

  • Notes

  • Muppets Haunted Mansion

    ★★★½

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★★½

  • The Tragedy of Macbeth

    ★★★★½

  • Midnight Mass

    ★★★★½

  • The Village Bride

    ★★★★½

  • The Twins

    ★★★★

  • Tatooine Rhapsody

    ★★★½

  • The Duel

    ★★★★½

  • 9/21/21

  • Squid Game

    ★★★★½

  • Cry Macho

    ★★★★

  • Halloween Kills

    ★★½

  • Spencer

    ★★★★½

  • Dune

    ★★★★★

  • Cinderella

    ★½

  • King Richard

    ★★★★

  • Belfast

    ★½

  • The Power of the Dog

    ★★★★

  • Malignant

    ★★★★½

  • Parallel Mothers

    ★★★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • Old

    ★★★★½

  • Pig

    ★★★★

  • Fear Street: 1666

    ★★★★

  • Memoria

    ★★★★★

  • Gunpowder Milkshake

    ★★★

  • Titane

    ★★★★★

  • The French Dispatch

    ★★★★★

  • Drive My Car

    ★★★★★

  • The Worst Person in the World

    ★★★★★

  • Fear Street: 1978

    ★★★★

  • Annette

    ★★★★½

  • Fear Street: 1994

    ★★★★

  • The Tomorrow War

    ★★★

  • Wonder Egg Priority Special: My Priority

    ★★½

  • Sand Dollar Cove

    ★★★½

  • Luca

    ★★★★

  • Pray Away

    ★★★

  • Loki

    ★★★★½

  • In the Heights

    ★★★½

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★★★

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★★