Sort by
  • Challengers

  • Players

  • Upgraded

    ★½

  • The Tiger's Apprentice

    ★½

  • Orion and the Dark

    ★★★★

  • Suncoast

    ★★★★

  • The Beekeeper

    ★★★½

  • Lift

    ★★

  • Echo

    ★★

  • Night Swim

  • Aquaman and the Lost Kingdom

    ★★★

  • Good Grief

    ★★★

  • The Family Plan

    ★★

  • Anyone But You

    ★★

  • The Boys in the Boat

    ★★★

  • Rebel Moon - Part One: A Child of Fire

    ★★

  • Silent Night

    ★★

  • Family Switch

    ★★½

  • Candy Cane Lane

    ★½

  • Wonka

    ★★★★

  • The Color Purple

    ★★★★

  • Leo

    ★★★

  • Scott Pilgrim Takes Off

    ★★★★

  • Napoleon

    ★★

  • The Iron Claw

    ★★★★½

  • Wish

    ★★★½

  • The Marvels

    ★★★

  • The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes

    ★★★★½

  • Thanksgiving

    ★★★★

  • Godzilla Minus One

    ★★★★

  • Leave the World Behind

    ★★★★

  • Five Nights at Freddy's

    ★★

  • Hell House LLC Origins: The Carmichael Manor

    ★★★½

  • Chicken Run: Dawn of the Nugget

    ★★★

  • Migration

    ★★★

  • The Fall of the House of Usher

    ★★★★½

  • Trolls Band Together

    ★½

  • Taylor Swift: The Eras Tour

    ★★★★½

  • The Exorcist: Believer

  • Foe

    ★½

  • Poison

    ★★★

  • The Rat Catcher

    ★★½

  • The Marsh King's Daughter

    ★★

  • Totally Killer

    ★★★

  • The Swan

    ★★★

  • Saw X

    ★★★★

  • Pet Sematary: Bloodlines

    ★½

  • V/H/S/85

    ★★★

  • No One Will Save You

    ★★★★

  • The Creator

    ★★★

  • Love at First Sight

    ★★★½

  • Expend4bles

  • A Haunting in Venice

    ★★★

  • When Evil Lurks

    ★★★½

  • Pain Hustlers

    ★★

  • The Burial

    ★½

  • Next Goal Wins

    ★★½

  • Society of the Snow

    ★★★★½

  • Dream Scenario

    ★★★½

  • Quiz Lady

    ★★★½

  • American Fiction

    ★★★★½

  • Finestkind

    ★½

  • Dicks: The Musical

  • Dumb Money

    ★★½

  • My Big Fat Greek Wedding 3

    ★½

  • The Nun II

    ★★½

  • Priscilla

    ★★★★½

  • The Killer

    ★★★★

  • Maestro

    ★★★★

  • Poor Things

    ★★★★★

  • NYAD

    ★★★½

  • The Royal Hotel

    ★★