• Perfume LIVE 2021 [polygon wave]

    ★★★★

  • Back to the Outback

    ★★

  • Encanto

    ★★★

  • Tropical-Rouge! Pretty Cure: The Snow Princess and the Miraculous Ring!

    ★½

  • No Time to Die

    ★★★½

  • My Little Pony: A New Generation

    ★★½

  • Barbie: Big City, Big Dreams

    ★★½

  • PAW Patrol: The Movie

    ★★

  • Vivo

    ★★★

  • Far From the Tree

    ★★

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★½

  • Barbie & Chelsea: The Lost Birthday

    ★★

  • Shoplifters of the World

    ★★

  • Evangelion: 3.0+1.0 Thrice Upon a Time

    ★★★★★

  • Raya and the Last Dragon

    ★★

  • Us Again

    ★★

  • Tom & Jerry

    ★★

  • Wish Dragon

    ★★★

  • Canvas

    ★★

  • Over the Moon

    ★★★

  • Dragon Rider

    ★★

  • Blithe Spirit

    ★★★

  • Tove

    ★★

  • Perfume Imaginary Museum “Time Warp”

    ★★½

  • Wolfwalkers

    ★★★½

  • Reframe THEATER EXPERIENCE with you

    ★★★★★

  • From Today, It's My Turn!!: The Movie

    ★½

  • The Old Guard

    ★★½

  • If Anything Happens I Love You

    ★★★

  • Raffaello. Il mito e la modernità

    ★★½

  • Sonic the Hedgehog

    ★★★

  • Frozen II

    ★★

  • Labyrinth of Cinema

    ★★★★½

  • Abominable

    ★★½

  • Sherlock Holmes and the Great Escape

    ★★★½

  • Madonna: World of Madame X

    ★★½

  • Anima

    ★★★½

  • Midsommar

    ★★

  • Toy Story 4

    ★★★

  • Away

    ★★★½

  • Farewell Song

    ★★½

  • Portrait of a Lady on Fire

    ★★★★½

  • Aladdin

    ½

  • Missing Link

    ★★★★

  • Fly Me to the Saitama

    ★★★★

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★½

  • Mary Poppins Returns

    ★★½

  • Mowgli: Legend of the Jungle

  • Last Letter

    ★★★½

  • What Is Love?

    ★★½

  • HUGtto! Precure x Futari wa Precure: All Stars Memories

    ★★★

  • Greta

    ★★★

  • Modest Heroes

    ★★½

  • Song Lang

    ★★★

  • Christopher Robin

  • Lupin the Third: 50th Anniversary Special - Is Lupin Still Burning?

    ★★½

  • Manga Do

    ★★½

  • Jurassic World: Fallen Kingdom

    ★★½

  • Crayon Shin-chan: Burst Serving! Kung Fu Boys ~Ramen Rebellion~

    ★★★

  • Isle of Dogs

    ★★★½

  • Ferdinand

    ★★½

  • Paddington 2

    ★★★★

  • The Limit of Sleeping Beauty

    ★★

  • Coco

    ★★

  • Barbie: Dolphin Magic

    ★★½

  • The Breadwinner

    ★★★★

  • Olaf's Frozen Adventure

    ★½

  • Fireworks

    ★½

  • Despicable Me 3

  • Cars 3

    ★★

  • The Boss Baby

    ★½

  • Tangled: Before Ever After

    ★★★