Sort by

pandrez has logged 27 entries for films during October 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
Evil Dead

Evil Dead

2013
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
30
Paranormal Activity: Next of Kin

Paranormal Activity: Next of Kin

2021
×
★★
Edit this entry  
29
Titane

Titane

2021
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
28
Last Night in Soho

Last Night in Soho

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
26
Dune

Dune

2021
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
26
The Guest

The Guest

2014
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
24
Bergman Island

Bergman Island

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry  
23
Dune

Dune

2021
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
22
The French Dispatch

The French Dispatch

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
21
The Velvet Underground

The Velvet Underground

2021
×
★★★½
Edit this entry  
20
Paranormal Activity: The Ghost Dimension

Paranormal Activity: The Ghost Dimension

2015
×
Read the review Edit this entry  
19
To Die For

To Die For

1995
×
★★★½
Edit this entry  
19
Paranormal Activity: The Marked Ones

Paranormal Activity: The Marked Ones

2014
×
★★★
Edit this entry  
18
The Medium

The Medium

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
16
Halloween Kills

Halloween Kills

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
13
Lamb

Lamb

2021
×
★★★
Edit this entry  
12
We're All Going to the World's Fair

We're All Going to the World's Fair

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
10
No Time to Die

No Time to Die

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
10
C'mon C'mon

C'mon C'mon

2021
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
09
Jennifer's Body

Jennifer's Body

2009
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
08
Parallel Mothers

Parallel Mothers

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
08
V/H/S/94

V/H/S/94

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry  
07
The Last Duel

The Last Duel

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
06
Memoria

Memoria

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
06
Petite Maman

Petite Maman

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
03
Cure

Cure

1997
×
★★★★
Edit this entry  
02
Vortex

Vortex

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry