• Kimi

    ★★★½

  • Scream

    ★★

  • Licorice Pizza

  • The Unforgivable

    ★★

  • Squid Game

    ★★★★★

  • Halloween Kills

    ★★★★

  • Malignant

    ★★★★★

  • Candyman

    ★★★½

  • Old

    ★★★★

  • Pig

    ★★★★

  • Lamb

    ★★★★½

  • Benedetta

    ★★★½

  • Till Death

    ★★½

  • The Forever Purge

  • Spiral: From the Book of Saw

    ★★★★

  • Together Together

    ★★★★

  • Death Drop Gorgeous

    ★★★

  • My Heart Can't Beat Unless You Tell It To

    ★★★★

  • The Greasy Strangler

    ★★½

  • American Reflexxx

    ★★★★★

  • The Wolfpack

    ★★★★★

  • The Diary of a Teenage Girl

    ★★★★★

  • I Origins

    ★★★

  • Wanderlust

    ★★★

  • Drive Angry

    ★★★★★

  • Thirst

    ★★★★★

  • Death Proof

    ★★★★★

  • Freedom Writers

  • Taxidermia

    ★★★★

  • Jenifer

    ★★★★★

  • BloodRayne

    ★★★½

  • Meatball Machine

    ★★★★

  • Harold & Kumar Go to White Castle

    ★★★½

  • The Tuxedo

    ★★★

  • One Hour Photo

    ★★★★★

  • Ichi the Killer

    ★★★★

  • Rush Hour 2

    ★★★★

  • Shanghai Noon

    ★★★★

  • Audition

    ★★★★½

  • Rush Hour

    ★★★★

  • Perfect Blue

    ★★★★★

  • Bound

    ★★★★★

  • Lord of Illusions

    ★★★

  • Rumble in the Bronx

    ★★★★★

  • The People Under the Stairs

    ★★★★★

  • Hellbound: Hellraiser II

    ★★★★★

  • Akira

    ★★★★½

  • Hellraiser

    ★★★★★

  • Maximum Overdrive

    ★★½

  • Police Story

    ★★★★★

  • Drunken Master

    ★★★★★