Sort by

panini_kill has logged 33 entries for films during 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
16
My Heart Can't Beat Unless You Tell It To

My Heart Can't Beat Unless You Tell It To

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
14
The Unforgivable

The Unforgivable

2021
×
★★
Read the review Edit this entry  
03
Old

Old

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
26
Candyman

Candyman

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
09
Wanderlust

Wanderlust

2012
×
★★★
Read the review Edit this entry  
05
Harold & Kumar Go to White Castle

Harold & Kumar Go to White Castle

2004
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
04
One Hour Photo

One Hour Photo

2002
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
28
Audition

Audition

1999
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
17
Lamb

Lamb

2021
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
16
Maximum Overdrive

Maximum Overdrive

1986
×
★★½
Read the review Edit this entry  
15
Halloween Kills

Halloween Kills

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
12
Hellbound: Hellraiser II

Hellbound: Hellraiser II

1988
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
10
Hellraiser

Hellraiser

1987
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
08
Taxidermia

Taxidermia

2006
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
05
Squid Game

Squid Game

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
04
Till Death

Till Death

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry  
03
Lord of Illusions

Lord of Illusions

1995
×
★★★
Read the review Edit this entry  
16
Malignant

Malignant

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
15
Death Drop Gorgeous

Death Drop Gorgeous

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
14
The Greasy Strangler

The Greasy Strangler

2016
×
★★½
Read the review Edit this entry  
10
Together Together

Together Together

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
10
American Reflexxx

American Reflexxx

2015
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
09
Bound

Bound

1996
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
02
Meatball Machine

Meatball Machine

2005
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
30
The People Under the Stairs

The People Under the Stairs

1991
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
29
Ichi the Killer

Ichi the Killer

2001
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
27
Pig

Pig

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
10
Akira

Akira

1988
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
08
The Forever Purge

The Forever Purge

2021
×
Read the review Edit this entry  
07
Perfect Blue

Perfect Blue

1997
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
30
Spiral: From the Book of Saw

Spiral: From the Book of Saw

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
30
BloodRayne

BloodRayne

2005
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
30
The Diary of a Teenage Girl

The Diary of a Teenage Girl

2015
×
★★★★★
Read the review Edit this entry