Sort by
  • Avatar: The Way of Water

    ★★★½

  • Spirited

    ★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★½

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★

  • The Menu

    ★★★★

  • The Fabelmans

    ★★★★

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★★★

  • The Woman King

    ★★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • TÁR

    ★★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★

  • Elvis

    ★★★½

  • Triangle of Sadness

    ★★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★½

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★★½

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

    ★★★★

  • The Lost City

    ★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★½

  • Turning Red

    ★★★

  • The Adam Project

    ★★★½

  • The Batman

    ★★★★

  • Marry Me

    ★★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★½

  • Being the Ricardos

    ★★★★

  • The King's Man

    ★★★½

  • Don't Look Up

    ★★★½

  • Nightmare Alley

    ★★★★½

  • West Side Story

    ★★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★★

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★★

  • House of Gucci

    ★★½

  • Red Notice

    ★★½

  • Eternals

    ★★★★

  • Encanto

    ★★★½

  • The Harder They Fall

    ★★★★

  • No Time to Die

    ★★★★

  • The Tragedy of Macbeth

    ★★★★

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★½

  • The Eyes of Tammy Faye

    ★★★

  • The Last Duel

    ★★★★

  • Last Night in Soho

    ★★★½

  • The Lost Daughter

    ★★★½

  • Spencer

    ★★★½

  • Dune

    ★★★★½

  • Cyrano

    ★★★

  • The Power of the Dog

    ★★★★

  • Belfast

    ★★★★

  • King Richard

    ★★★½

  • Parallel Mothers

    ★★★½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★

  • Free Guy

    ★★★½

  • The Green Knight

    ★★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★★½

  • Jungle Cruise

    ★★★½

  • The French Dispatch

    ★★★½

  • Drive My Car

    ★★★½

  • The Worst Person in the World

    ★★★★

  • The Tomorrow War

    ★★★½

  • Black Widow

    ★★★½

  • Luca

    ★★★★

  • In the Heights

    ★★★½

  • F9

    ★★

  • Cruella

    ★★★½

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★½

  • Raya and the Last Dragon

    ★★★★

  • The United States vs. Billie Holiday

    ★★

  • The Mauritanian

    ★★★★

  • Tom & Jerry

    ★★½