Sort by
  • Beckham

  • The Rat Catcher

  • The Swan

  • No One Will Save You

    ★★★★

  • Sly

    ★★★

  • Shane Gillis: Beautiful Dogs

  • Priscilla

    ★★★★

  • The Killer

    ★★★★

  • The Wonderful Story of Henry Sugar

  • Fingernails

    ★★★★

  • El Conde

    ★★★½

  • You Are So Not Invited to My Bat Mitzvah

    ★★★½

  • The Monkey King

    ★★★

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★★

  • Mark Normand: Soup to Nuts

  • Oppenheimer

    ★★★★★

  • Barbie

    ★★★★½

  • The Out-Laws

    ★½

  • Tom Segura: Sledgehammer

  • No Hard Feelings

    ★★★½

  • They Cloned Tyrone

    ★★★★

  • Nimona

    ★★★½

  • The Flash

    ★★★½

  • Extraction 2

    ★★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★½

  • Transformers: Rise of the Beasts

    ★★½

  • Asteroid City

    ★★★★½

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★½

  • Fast X

    ★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★½

  • Quasi

  • Peter Pan & Wendy

    ★½

  • The Covenant

    ★★★½

  • Ghosted

    ★½

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★½

  • Murder Mystery 2

    ★½

  • Renfield

    ★★½

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★★★

  • Air

    ★★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★

  • Tetris

    ★★★

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★½

  • Hypnotic

    ★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★½

  • Scream VI

    ★★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★½

  • 65

    ★★

  • We Have a Ghost

    ★½

  • Cocaine Bear

    ★★★

  • Inside

    ★★

  • Reality

    ★★

  • Your Place or Mine

    ★★

  • Magic Mike's Last Dance

    ★★★½

  • Creed III

    ★★★★

  • Sharper

    ★★★

  • 80 for Brady

    ★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★½

  • Somebody I Used to Know

    ★★½

  • Knock at the Cabin

    ★★★

  • Rye Lane

    ★★★★½

  • A Thousand and One

    ★★★★½

  • Theater Camp

    ★★★★

  • Past Lives

    ★★★★½

  • Infinity Pool

    ★★★½

  • Polite Society

    ★★★★

  • Missing

    ★★★½

  • You People

    ★★

  • The Old Way

    ★★

  • Babylon

    ★★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★½

  • Emancipation

    ★★★

  • A Christmas Story Christmas

    ★★