Melvin has rated 121 films ★★½ .

  • Polaroid

    ★★½

  • Sinister 2

    ★★½

  • The New Mutants

    ★★½

  • An American Pickle

    ★★½

  • Jeffrey Epstein: Filthy Rich

    ★★½

  • The Lovebirds

    ★★½

  • Capone

    ★★½

  • Bombshell

    ★★½

  • Jerry Seinfeld: 23 Hours to Kill

    ★★½

  • Step Brothers

    ★★½

  • Being Elmo: A Puppeteer's Journey

    ★★½

  • #cats_the_mewvie

    ★★½

  • Spenser Confidential

    ★★½

  • To All the Boys: P.S. I Still Love You

    ★★½

  • WHAT DID JACK DO?

    ★★½

  • Molly's Game

    ★★½

  • Let It Snow

    ★★½

  • Lady and the Tramp

    ★★½