Melvin has rated 152 films ★★★½ .

  • Easy A

    ★★★½

  • Hubie Halloween

    ★★★½

  • Sierra Burgess Is a Loser

    ★★★½

  • Sinister

    ★★★½

  • Tenet

    ★★★½

  • Palm Springs

    ★★★½

  • Inception

    ★★★½

  • The Speed Cubers

    ★★★½

  • She Dies Tomorrow

    ★★★½

  • Shazam!

    ★★★½

  • The Last Tree

    ★★★½

  • Hamilton

    ★★★½

  • Becky

    ★★★½

  • Just Mercy

    ★★★½

  • Da 5 Bloods

    ★★★½

  • Wendy

    ★★★½

  • The Case for Christ

    ★★★½

  • The Way Back

    ★★★½