Sort by
  • Oppenheimer

  • Barbie

    ★★★★★

  • Nimona

    ★★★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★½

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★

  • Bottoms

    ★★★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★★

  • Marry My Dead Body

    ★★½

  • Aristotle and Dante Discover the Secrets of the Universe

    ★★½

  • Glass Onion

    ★★★★

  • The Menu

    ★★★

  • Bones and All

    ★★★★

  • Nope

    ★★★★

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★½

  • Morbius

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • Tall Girl 2

    ½

  • Sing 2

    ★★★★★

  • Dune

    ★★★★

  • He's All That

    ½

  • The Kissing Booth 3

    ½

  • To All the Boys: Always and Forever

    ★★½

  • The Kissing Booth 2

    ½

  • Your Name Engraved Herein

    ★★★★

  • To All the Boys: P.S. I Still Love You

    ★★½

  • My Hero Academia: Heroes Rising

    ★★★

  • Frozen II

    ★★

  • Let It Snow

    ★★

  • Tall Girl

    ★½

  • Uncut Gems

    ★★★★

  • It Chapter Two

    ★★½

  • Spider-Man: Far from Home

    ★★★

  • Midsommar

    ★★★★

  • Parasite

    ★★★★★

  • The Lighthouse

    ★★★★★

  • Rocketman

    ★★★★

  • Avengers: Endgame

    ★★★★

  • After

    ½

  • Booksmart

    ★★★★½

  • Us

    ★★★★

  • Captain Marvel

    ★★★

  • Rent

    ★★½

  • Black Mirror: Bandersnatch

    ★★★★½

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Bird Box

    ★★★

  • Bohemian Rhapsody

    ★½

  • mid90s

    ★★★

  • Beautiful Boy

    ★★★½

  • Sierra Burgess Is a Loser

  • I Want to Eat Your Pancreas

    ★★★★½

  • Boy Erased

    ★★½

  • The Favourite

    ★★★★★

  • The Ballad of Buster Scruggs

    ★★★★

  • To All the Boys I've Loved Before

    ★★★½

  • Crazy Rich Asians

    ★★★½

  • Christopher Robin

    ★★★½

  • Hotel Transylvania 3: Summer Vacation

    ★★

  • Ant-Man and the Wasp

    ★★

  • Incredibles 2

    ★★★★

  • BlacKkKlansman

    ★★★★

  • The Kissing Booth

    ½

  • Deadpool 2

    ★★½

  • John Mulaney: Kid Gorgeous at Radio City

    ★★★★★

  • Avengers: Infinity War

    ★★★★½

  • Alex Strangelove

    ★★★

  • Ready Player One

    ½

  • A Quiet Place

    ★★★★

  • Love, Simon

    ★★★★★

  • Isle of Dogs

    ★★★★

  • Black Panther

    ★★★★½

  • Hereditary

    ★★★★★