Sort by
  • Renaissance: A Film by Beyoncé

    ★★★★★

  • Five Nights at Freddy's

    ★★★

  • Taylor Swift: The Eras Tour

    ★½

  • Saltburn

    ★★★

  • Circus Maximus

  • Red, White & Royal Blue

    ★★★½

  • Barbie

    ★★★

  • Poisoned: The Dirty Truth About Your Food

    ★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★½

  • Beau Is Afraid

    ★★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★

  • Bottoms

    ★★★★

  • Scream VI

    ★★★

  • Knock at the Cabin

    ★★

  • Theater Camp

    ★★★★

  • Babylon

    ★★★★½

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★

  • M3GAN

    ★★★★½

  • Disenchanted

    ★★½

  • Talk to Me

    ★★★½

  • All Quiet on the Western Front

    ★★

  • TÁR

    ★★★★

  • Trainwreck: Woodstock '99

    ★★★★

  • Skinamarink

    ★★★★★

  • Nope

    ★★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★

  • The Bob's Burgers Movie

    ★★★½

  • Aftersun

    ★★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ½

  • The Northman

    ★★★★

  • Incantation

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • The Batman

    ★★★½

  • The Outwaters

    ★★★★½

  • The House

    ★★★

  • The Beatles: Get Back

    ★★

  • Disney's FastPass: A Complicated History

  • Sing 2

    ★★★

  • All Too Well: The Short Film

    ★★★½

  • Encanto

    ★★★★

  • Midnight Mass

    ★★½

  • Dear Evan Hansen

    ½

  • Dune

    ★★½

  • Malignant

    ★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★½

  • Vortex

    ★★★½

  • Belle

    ★★★

  • Lamb

    ★★★★★

  • Titane

    ★★★★½

  • Black Widow

    ★★

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★★★

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★

  • The Woman in the Window

    ★½

  • Things Heard & Seen

    ★★

  • Raya and the Last Dragon

    ★★★½

  • clipping. live for no audience during a global pandemic

    ★★★★★

  • Euphoria: F*ck Anyone Who’s Not a Sea Blob

  • WandaVision

    ★★★★

  • Long Toast

  • Dr. Seuss' The Grinch Musical

    ½

  • Euphoria: Trouble Don't Last Always

  • The Prom

    ★★★★★

  • Mank

  • The Queen's Gambit

    ★★★

  • The Empty Man

    ★★★½

  • Soul

  • American Murder: The Family Next Door

    ★★½

  • Wolfwalkers

    ★★½

  • The Devil All the Time

    ★★

  • David Byrne's American Utopia

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★★★