Sort by
  • Happiness for Beginners

  • Barbie

    ★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★

  • Hocus Pocus 2

  • Glass Onion

    ★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • Section 1

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★

  • The Batman

    ★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★

  • Hawkeye

    ★★★★

  • Eternals

  • Encanto

  • The History of the Atlanta Falcons

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★

  • The Suicide Squad

    ★★

  • Fear Street: 1666

    ★★★

  • Titane

    ★★★★★

  • Fear Street: 1978

    ★★

  • Black Widow

    ★★★★

  • Fear Street: 1994

    ★★★

  • Werewolves Within

    ★★

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★

  • Mare of Easttown

    ★★★★

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★

  • Nobody

    ★★★

  • Raya and the Last Dragon

  • Euphoria: F*ck Anyone Who’s Not a Sea Blob

  • WandaVision

    ★★★

  • Wonder Woman 1984

    ★★

  • Euphoria: Trouble Don't Last Always

  • Dance Dreams: Hot Chocolate Nutcracker

  • Folklore: The Long Pond Studio Sessions

  • Ma Rainey's Black Bottom

    ★★★

  • Happiest Season

    ★★★

  • The Queen's Gambit

  • Soul

    ★★★★

  • The Haunting of Bly Manor

  • Freaky

    ★★★

  • American Murder: The Family Next Door

    ★★

  • Another Round

    ★★★

  • Ammonite

    ★★

  • Nomadland

    ★★★

  • One Night in Miami...

    ★★★★

  • She Dies Tomorrow

    ★★★★

  • Summerland

    ★★★

  • Hamilton

    ★★

  • Da 5 Bloods

    ★★★★

  • 8:46

  • The Half of It

    ★★★

  • The History of the Seattle Mariners

  • The Invisible Man

    ★★★★

  • Disclosure

  • Palm Springs

    ★★★

  • Possessor

    ★★★★

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★★★

  • Never Rarely Sometimes Always

    ★★★★

  • Cheer

    ★★★★★

  • Bad Boys for Life

    ★★

  • John Mulaney & The Sack Lunch Bunch

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★

  • Little Women

    ★★★★★

  • Jumanji: The Next Level

    ★★

  • Frozen II

    ★★★

  • Let It Snow

    ★★

  • El Camino: A Breaking Bad Movie

    ★★★

  • The Addams Family

    ★★

  • Zombieland: Double Tap

    ★★

  • Bad Education

    ★★★

  • Dolemite Is My Name

    ★★★