• Fantastic Beasts and Where to Find Them

    ★★★½

  • Hidden Figures

    ★★★½

  • Manchester by the Sea

    ★★★★½

  • Doctor Strange

    ★★★½

  • Moana

    ★★★★

  • Arrival

    ★★★★½

  • Logan

    ★★★★

  • Allied

    ★★½

  • Room

    ★★★★½

  • Tangerine

    ★★★★

  • Only Yesterday

    ★★★★

  • The Final Girls

    ★★½

  • Sense and Sensibility

    ★★★★

  • Dope

    ★★

  • Amy

    ★★★★

  • Me and Earl and the Dying Girl

    ★★

  • The Intern

    ★★★½

  • Cop Car

    ★★★½