• The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★

  • Pygmalion

    ★★★★

  • The Bourne Ultimatum

    ★★★★

  • Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl

    ★★★★

  • Shampoo

    ★★★★

  • The Maltese Falcon

    ★★★★

  • The Departed

    ★★★★

  • MacGruber

    ★★★★

  • Field of Dreams

    ★★★★

  • The Natural

    ★★★★

  • Sugar

    ★★★★

  • A League of Their Own

    ★★★★

  • Eight Men Out

    ★★★★

  • The Great Race

    ★★★★

  • Barb and Star Go to Vista Del Mar

    ★★★★

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★★★

  • The Kid Detective

    ★★★★

  • Tenet

    ★★★★