• The Batman

    ★★★★

  • Turning Red

    ★★★★

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★★

  • Kimi

    ★★★★

  • Jackass Forever

    ★★★★

  • Master

    ★★★

  • Scream

    ★★★★

  • All Madden

    ★★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • Don't Look Up

  • West Side Story

    ★★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★★

  • House of Gucci

  • Sing 2

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★★

  • Finch

    ★★

  • Encanto

    ★★★★

  • Paranormal Activity: Next of Kin

    ★★

  • Eternals

    ★★

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★★

  • The Rescue

    ★★★★

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★

  • V/H/S/94

    ★★★★

  • The Eyes of Tammy Faye

    ★★★

  • Halloween Kills

    ★★

  • Last Night in Soho

    ★★★★

  • Dune

    ★★★★★

  • Spencer

    ★★★★

  • The Lost Daughter

    ★★★★

  • King Richard

    ★★★

  • The Power of the Dog

    ★★★★

  • Malignant

    ★★★★

  • Candyman

    ★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★

  • Hellbender

    ★★★

  • The Green Knight

    ★★★★★

  • Pig

    ★★★★★

  • Fear Street: 1666

    ★★★★

  • Lamb

  • Titane

    ★★★★★

  • Drive My Car

    ★★★★

  • Fear Street: 1978

    ★★★

  • Fear Street: 1994

    ★★★★

  • The Tomorrow War

    ★★

  • The Deep House

    ★★

  • No Sudden Move

    ★★★

  • Luca

    ★★★★

  • Werewolves Within

    ★★★★

  • See for Me

    ★★★

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★

  • Oxygen

    ★★★

  • Stowaway

    ★★★

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★

  • Bad Trip

    ★★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★★

  • Happily

    ★★★★

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★★

  • Nobody

    ★★★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★

  • Raya and the Last Dragon

    ★★★★

  • Barb & Star Go to Vista Del Mar

    ★★★★

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★★

  • Mass

    ★★★★★

  • In the Earth

    ★★

  • CODA

    ★★★★

  • The Dig

    ★★★

  • News of the World

    ★★★

  • Hunter Hunter

    ★★★★

  • Wonder Woman 1984

    ★★

  • Riders of Justice

    ★★★★

  • The Christmas Chronicles: Part Two

    ★★★