Sort by
  • The Twilight Saga: New Moon

    ★★★★★

  • Twilight

    ★★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★

  • The Northman

    ★★★★

  • No Time to Die

    ★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • Windfall

    ★★★★

  • Petite Maman

    ★★★★

  • Eternals

    ★★

  • The Thing

    ★★★★★

  • Spectre

  • Turning Red

    ★★★★

  • Kimi

    ★★★★

  • Scream

    ★★★★

  • Jackass Forever

    ★★★★

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★★

  • Last Night in Soho

    ★★★★

  • House of Gucci