Sort by
  • Minecraft: The Movie

  • Kelce

    ★★★½

  • Dumb Money

    ★★★★

  • A Million Miles Away

    ★★★

  • Untold: Johnny Football

    ★★½

  • Gran Turismo

    ★★★½

  • Oppenheimer

    ★★★★★

  • Barbie

    ★★★½

  • Tom Segura: Sledgehammer

    ★★★½

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★

  • Carl's Date

    ★★★

  • Black Mirror: Demon 79

    ★★★

  • Black Mirror: Mazey Day

    ★★½

  • Black Mirror: Beyond the Sea

    ★★★★

  • Black Mirror: Loch Henry

    ★★★

  • Black Mirror: Joan Is Awful

    ★★★½

  • They Cloned Tyrone

    ★★★

  • Meg 2: The Trench

    ★★½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★

  • Elemental

    ★★½

  • Asteroid City

    ★★★★½

  • Depp V Heard

    ★★

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★★

  • Call Me Kate

    ★★★

  • Fast X

  • Maggie Simpson in

    ★★

  • John Mulaney: Baby J

    ★★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★½

  • Beau Is Afraid

    ★★★★

  • The Pope's Exorcist

    ★★½

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★½

  • Air

    ★★★½

  • Boston Strangler

    ★★★½

  • Evil Dead Rise

    ★★★

  • Tetris

    ★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★½

  • Chris Rock: Selective Outrage

    ★★½

  • Daisy Jones & the Six

    ★★★½

  • 65

    ★★½

  • We Have a Ghost

    ★★

  • Jesus Revolution

    ★★

  • Cocaine Bear

    ★★★

  • Inside

    ★★★

  • Your Place or Mine

  • Creed III

    ★★★½

  • Bill Russell: Legend

    ★★★

  • 80 for Brady

    ★★½

  • Pamela, A Love Story

    ★★★

  • Knock at the Cabin

    ★★½

  • Winnie the Pooh: Blood and Honey

  • Theater Camp

    ★★★½

  • You People

    ★★

  • A Man Called Otto

    ★★★

  • The Pale Blue Eye

    ★★★

  • Babylon

    ★★★★½

  • The Mean One

    ½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★½

  • Violent Night

    ★★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★

  • A Christmas Story Christmas

    ★★

  • Pepsi, Where's My Jet?

    ★★½

  • Strange World

    ★★½

  • The Viewing

    ★★½

  • The Murmuring

    ★★★

  • Dreams in the Witch House

  • Pickman's Model

  • The Autopsy

    ★★★

  • The Outside

    ★★½

  • Graveyard Rats

  • Lot 36

    ★★★

  • Moment of Contact

    ★★½

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★