Sort by
  • Nightmare Alley

    ★★★★

  • Two for the Money

    ★★★★★

  • West Side Story

    ★★★★★

  • Eternals

    ★★★

  • American Underdog

    ★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★★★

  • Dune

    ★★★★

  • Last Night in Soho

    ★★★★

  • Halloween Kills

    ★★

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★

  • Malignant

    ★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★

  • Candyman

    ★★★★

  • Free Guy

    ★★★

  • The Suicide Squad

    ★★

  • F9

    ★★

  • Jungle Cruise

    ★★★★★