Sort by

Paul has logged 16 entries for films during March 2022.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
A Close Shave

A Close Shave

1995
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
29
The Wrong Trousers

The Wrong Trousers

1993
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
28
A Grand Day Out

A Grand Day Out

1989
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
26
Nightmare Alley

Nightmare Alley

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
24
The Worst Person in the World

The Worst Person in the World

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
22
Parallel Mothers

Parallel Mothers

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
20
West Side Story

West Side Story

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
18
tick, tick...BOOM!

tick, tick...BOOM!

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
17
Licorice Pizza

Licorice Pizza

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
16
The Lost Daughter

The Lost Daughter

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
13
King Richard

King Richard

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry  
11
Spencer

Spencer

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
07
The Batman

The Batman

2022
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
06
The Eyes of Tammy Faye

The Eyes of Tammy Faye

2021
×
Read the review Edit this entry  
04
Flee

Flee

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
01
CODA

CODA

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry