Sort by
  • Silent Night, Fatal Night

    ★★½

  • Christmas in Scotland

    ★★

  • My Norwegian Holiday

    ★★½

  • Silent Night

    ★★

  • Genie

    ★★

  • Holiday Hotline

    ★★

  • Best. Christmas. Ever!

    ★★★

  • Napoleon

    ★★★

  • Love Has Won: The Cult of Mother God

    ★★★½

  • Thanksgiving

    ★★★½

  • Reporting for Christmas

    ★★

  • What Happens Later

  • A Perfect Christmas Pairing

    ★★

  • Godzilla Minus One

    ★★★★

  • Secrets of a Celebrity Nanny

    ★★

  • South Park: Joining the Panderverse

    ★★★½

  • Five Nights at Freddy's

    ★★★

  • Dante's Hotel

    ★★★½

  • Coupled Up for Christmas

    ★★★

  • It's a Wonderful Knife

    ★★★

  • The Exorcist: Believer

    ★★½

  • Pet Sematary: Bloodlines

    ★★

  • No One Will Save You

    ★★

  • Sly

    ★★★

  • Deadly Midwife

    ★★★

  • The Outlaw Johnny Black

    ★★★½

  • A Haunting in Venice

    ★★★

  • Next Goal Wins

    ★★★

  • Dicks: The Musical

    ★★★

  • Jawan

    ★★★½

  • Priscilla

    ★★★★

  • Slotherhouse

    ★★★½

  • The Equalizer 3

    ★★★½

  • Twisted Neighbor

    ★★★

  • You Are So Not Invited to My Bat Mitzvah

    ★★½

  • Strays

    ★★★½

  • Telemarketers

    ★★★★

  • Echo Base

    ★★★

  • The Last Voyage of the Demeter

    ★½

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★½

  • Red, White & Royal Blue

    ★★★

  • Sharksploitation

    ★★★

  • Deadly DILF

    ★★

  • Blue Beetle

    ★★

  • Justified: City Primeval

    ★★★½

  • Haunted Mansion

    ★★★½

  • The Boy and the Heron

    ★★★½

  • Meet the Killer Parents

    ★★★

  • Oppenheimer

    ★★★★½

  • Barbie

    ★★★

  • The Out-Laws

    ★★★

  • Muscles & Mayhem: An Unauthorized Story of American Gladiators

    ★★★½

  • Wham!

    ★★★½

  • Incarcerated

    ★★★

  • John Early: Now More Than Ever

    ★★★½

  • Black Mirror: Demon 79

    ★★★

  • Black Mirror: Mazey Day

    ★★★½

  • Black Mirror: Beyond the Sea

    ★★★½

  • Black Mirror: Loch Henry

    ★★★½

  • Black Mirror: Joan Is Awful

    ★★★½

  • No Hard Feelings

    ★★★½

  • Cinnamon

    ★★★

  • Suitable Flesh

    ★★★★

  • Meg 2: The Trench

    ★★★

  • Arnold

    ★★★

  • Shiny Happy People: Duggar Family Secrets

    ★★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★

  • The Curious Case of Natalia Grace

    ★★★

  • Transformers: Rise of the Beasts

    ★★½

  • Sarah Silverman: Someone You Love

    ★★★½

  • About My Father

    ★★★

  • Bama Rush

    ★★