Sort by
  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Fast X

    ★★★★½

  • The Little Mermaid

    ★★★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★★

  • Mrs. Davis

    ★★★★★

  • Peter Pan & Wendy

    ★★★★

  • Beau Is Afraid

    ★★★★½

  • BEEF

    ★★★★★

  • Renfield

    ★★½

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★½

  • boygenius: the film

  • Evil Dead Rise

    ★★★★

  • Swarm

    ★★★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★½

  • Miley Cyrus – Endless Summer Vacation (Backyard Sessions)

  • Card Zero

    ★★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★★

  • Scream VI

    ★★★★½

  • Daisy Jones & the Six

    ★★★½

  • We Have a Ghost

    ★★½

  • Reality

    ★★★★

  • The Strays

    ★★★

  • File VL-624

    ★★★★

  • BlackBerry

    ★★★★½

  • Magic Mike's Last Dance

    ★★★½

  • Jackals & Fireflies

  • Sharper

    ★★★½

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★★½

  • Knock at the Cabin

    ★★★★½

  • Rye Lane

    ★★★★½

  • And the King Said, What a Fantastic Machine

    ★★★

  • You Hurt My Feelings

    ★★★★½

  • Shortcomings

    ★★★½

  • A Thousand and One

    ★★★★

  • Scrapper

    ★★★★

  • All Dirt Roads Taste of Salt

    ★★★★

  • Infinity Pool

    ★★★

  • Slow

    ★★★★½

  • The Starling Girl

    ★★★★

  • Beyond Utopia

    ★★★★★

  • Cat Person

    ★★½

  • Theater Camp

    ★★★★

  • Divinity

    ★★★½

  • Polite Society

    ★★★★

  • Magazine Dreams

    ★★★

  • Fair Play

    ★★★

  • Missing

    ★★★★

  • Run Rabbit Run

    ★★

  • Sometimes I Think About Dying

    ★★★★½

  • Babylon

    ★★★★★

  • Adult Swim Yule Log (aka The Fireplace)

    ★★★

  • M3GAN

    ★★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★★

  • Oak Thorn & the Old Rose of Love

    ★★★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★★

  • Disenchanted

    ★★★

  • Strange World

    ★★★

  • Zen - Grogu and Dust Bunnies

  • Suzume

    ★★★★

  • The Murmuring

    ★★★★

  • The Viewing

    ★★★★

  • Dreams in the Witch House

    ★★★

  • Pickman's Model

    ★★½

  • The Outside

    ★★★★

  • The Autopsy

    ★★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★½

  • Graveyard Rats

    ★★★½

  • Lot 36

    ★★★

  • Doctor Who: The Power of the Doctor

    ★★

  • The School for Good and Evil

    ★★½

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★½