Sort by
  • Infinity Pool

    ★★

  • Missing

    ★★★½

  • Whitney Houston: I Wanna Dance with Somebody

    ★★

  • M3GAN

    ★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★½

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★½

  • Darby and the Dead

    ★★½

  • Violent Night

    ★★★★½

  • Something from Tiffany's

    ★★★½

  • Falling for Christmas

    ★★★★

  • Selena Gomez: My Mind & Me

    ★★★★★

  • Black Adam

    ★★½

  • Rosaline

    ★★★½

  • Halloween Ends

    ★★

  • Roald Dahl's Matilda the Musical

    ★★★★

  • Hocus Pocus 2

    ★★★

  • Smile

    ★★½

  • Do Revenge

    ★★★★

  • My Policeman

    ★★★★★

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★★★½

  • The Menu

    ★★★★

  • Ticket to Paradise

    ★★★★

  • Bros

    ★★★★½

  • Don't Worry Darling

    ★★½

  • Pearl

    ★★★★

  • Bones and All

    ★★★★

  • Barbarian

    ★★★★★

  • After Ever Happy

    ★★

  • Royalteen

  • Look Both Ways

    ★★★½

  • Beast

    ★★

  • Not Okay

    ★★★½

  • Nope

    ★★★★½

  • Where the Crawdads Sing

  • Z-O-M-B-I-E-S 3

    ★★★

  • Dangerous Liaisons

    ★½

  • Hello, Goodbye, and Everything in Between

    ★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★½

  • Love & Gelato

    ★★

  • Keep Sweet: Pray and Obey

    ★★★½

  • Elvis

    ★★★½

  • Our Father

    ★★★

  • Senior Year

    ★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • Along for the Ride

    ★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★½

  • Crush

    ★★★★

  • Morbius

    ★½

  • OLIVIA RODRIGO: driving home 2 u (a SOUR film)

    ★★★★★

  • Moonshot

    ★★★½

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★★

  • X

    ★★★★

  • The Lost City

    ★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • Turning Red

    ★★★★

  • The Batman

    ★★★★½

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★½

  • Dog

    ★★★½

  • Tall Girl 2

    ★½

  • Uncharted

    ★★★★

  • Through My Window

    ★★

  • Jackass Forever

    ★★★★½

  • Home Team

    ★★★

  • Fresh

    ★★★★½

  • Book of Love

    ★★★

  • Scream

    ★★★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★★

  • The Hating Game

    ★★

  • The Beatles: Get Back

    ★★★★★

  • Jonas Brothers Family Roast

    ★★

  • All Too Well: The Short Film

    ★★★★★

  • Eternals