pboo24 has logged 22 entries for films during June 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
Loki

Loki

2021
×
Read the review Edit this entry  
25
F9

F9

2021
×
★½
Read the review Edit this entry  
25
The Conjuring

The Conjuring

2013
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
24
Loki

Loki

2021
×
Read the review Edit this entry  
19
Spider-Man: Into the Spider-Verse

Spider-Man: Into the Spider-Verse

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
18
No Country for Old Men

No Country for Old Men

2007
×
★★★
Read the review Edit this entry  
17
Ready Player One

Ready Player One

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
16
Loki

Loki

2021
×
Read the review Edit this entry  
16
Annabelle: Creation

Annabelle: Creation

2017
×
★★
Read the review Edit this entry  
16
Annabelle

Annabelle

2014
×
Read the review Edit this entry  
15
The Conjuring: The Devil Made Me Do It

The Conjuring: The Devil Made Me Do It

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
14
Cruella

Cruella

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
12
Mare of Easttown

Mare of Easttown

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
10
In the Heights

In the Heights

2021
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
09
Loki

Loki

2021
×
Read the review Edit this entry  
07
Bo Burnham: Inside

Bo Burnham: Inside

2021
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
07
Venom

Venom

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
06
Shrek 2

Shrek 2

2004
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
05
Shazam!

Shazam!

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
04
The Conjuring: The Devil Made Me Do It

The Conjuring: The Devil Made Me Do It

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
02
Just Married

Just Married

2003
×
★½
Read the review Edit this entry  
01
A Quiet Place Part II

A Quiet Place Part II

2020
×
★★★★½
Read the review Edit this entry