Sort by
  • Howl's Moving Castle

    ★★★★½

  • Our Father

    ★★★½

  • Senior Year

    ★★★

  • The Imitation Game

    ★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★

  • Spring Awakening: Those You've Known

    ★★★★★

  • Army of Darkness

    ★★½

  • Moon Knight

    ★★★

  • Evil Dead II

    ★★★½

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★★

  • The Northman

    ★★★★½

  • Equilibrium

    ★★

  • CODA

    ★★★

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★★

  • The Lord of the Rings: The Return of the King

    ★★★½

  • The Lord of the Rings: The Two Towers

    ★★★½

  • The Birdcage

    ★★★★½