• The Oath

    ★★★★

  • Robowar

    ★★★

  • The Head Hunter

    ★★★½

  • The Nobodies

    ★★★★★

  • The Hug

    ★★★

  • Venom

    ★★★½

  • Guns of the Apocalypse

    ★★★★

  • Overlord

    ★★★★

  • Deep Murder

    ★½

  • The Perfection

    ★★★★

  • In Fabric

    ★★★★½

  • Slice

    ★★★½

  • The Standoff at Sparrow Creek

    ★★★

  • Her Smell

    ★★½

  • Halloween

    ★★½

  • My Deadly Playmate

    ★★½

  • Skeletons in the Closet

    ★★★

  • The Nightingale

    ★★★½

  • Greta

    ★★★½

  • Fahrenheit 11/9

    ★★★★

  • Orange Vampires

    ★★★★★

  • The House with a Clock in Its Walls

    ★★★★

  • The Predator

    ★★

  • The Sisters Brothers

    ★★★★½

  • Destroyer

    ★★★

  • Cynthia

    ★★★★

  • Calling All Earthlings

    ★★★½

  • Brutal Bigfoot

    ★★

  • Alienators

  • Th'dread Rattlin'

    ★½

  • Noxious

    ★★

  • The Package

    ★★★½

  • The Demon of Eagle Rock

    ★★

  • The Spy Who Dumped Me

    ★★★½

  • Nightmare Cinema

    ★★½

  • Mission: Impossible - Fallout

    ★★★½

  • Horndogs Beach Party

    ★★★

  • Possum

    ★★

  • Triassic World

    ★★★

  • Amazon Hot Box

    ★★★½

  • Big Legend

    ★★★

  • SuperFly

    ★★★★

  • Fatal Pulse

    ★★★★½

  • Hotel Artemis

    ★★★★

  • Knife+Heart

    ★★★★★

  • Journey to the Forbidden Valley

    ★★½

  • Under the Silver Lake

    ★½

  • The House That Jack Built

    ★★★★★

  • BlacKkKlansman

    ★★★★★

  • Taiwan Night Market

    ★★★★★

  • Grindsploitation 4: Meltsploitation

    ★★★

  • Tremors: A Cold Day in Hell

    ★★½

  • Daphne & Velma

    ★★★★

  • More Blood!

    ★★★½

  • Housesitters

    ★★★½

  • The Week Of

    ★★★½

  • Puppet Master: The Littlest Reich

  • Evil Bong 777

    ★★½

  • Knuckleball

    ★★★½

  • Rampage

    ★★★½

  • Anunnaki

    ★★

  • The Flatwoods Monster: A Legacy of Fear

    ★★★

  • Dead by Midnight (11PM Central)

    ★★★

  • God's Not Dead: A Light in Darkness

    ★★½

  • The Ranger

    ★★★★½

  • Scadpocalypse

    ★★★

  • Blockers

    ★★★½

  • Upgrade

    ★★★★½

  • Relaxer

    ★★★★½

  • Support the Girls

    ★★★★½

  • Blood Fest

    ★★½

  • The Strangers: Prey at Night

    ★★★