• Candy Corn

    ★★★

  • Fun Size

    ★★★½

  • Vajra Cymaticon

    ★★★★

  • Slugs

    ★★★★½

  • Haunt

    ★★★½

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★½

  • Tremors: Shrieker Island

    ★★★

  • The Rapture

    ★★★★

  • The Addams Family

    ★½

  • Ring Around the Rosie

    ★★½

  • The Special

    ★★★½

  • D'Famill Hoppelbutz

  • The Wolf of Snow Hollow

    ★★

  • Possessor

    ★★★★

  • One Million Heels B.C.

    ★★★

  • House of Frankenstein

    ★★★★½

  • The Hunt

    ★★½

  • Frankenstein Meets the Wolf Man

    ★★★½