Sort by
  • Lupin The 3rd vs. Cat’s Eye

  • M3GAN

    ★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★

  • The Paloni Show! Halloween Special!

    ★★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★½

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★★

  • The Fabelmans

    ★★★★½

  • See How They Run

    ★★★★

  • Pearl

    ★★½

  • TÁR

  • Rifftrax Live: The Return of Swamp Thing

  • Orphan: First Kill

    ★★★

  • One Piece Film Red

    ★★★

  • Nope

    ★★★★½

  • Mrs. Harris Goes to Paris

    ★★★½

  • Bullet Train

    ★★★

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★★

  • Beavis and Butt-Head Do the Universe

    ★★★★★

  • Lightyear

    ★★★

  • The Bob's Burgers Movie

    ★★★★½

  • Decision to Leave

    ★★★½

  • Moonage Daydream

    ★★★★½

  • Triangle of Sadness

    ★★★★½

  • Three Thousand Years of Longing

    ★★★½

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★★½

  • Men

    ★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★½

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★★★

  • RRR

    ★★★★½

  • Dio: Dreamers Never Die

    ★★★★

  • The Bad Guys

    ★★★★½

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★½

  • X

    ★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • The Batman

    ★★★★

  • Death on the Nile

    ★★★½

  • Jackass Forever

    ★★★★

  • Moonfall

    ★★½

  • Sierra

    ★★★★★

  • Nanny

    ★½

  • Dual

    ★★★

  • Leonor Will Never Die

    ★★★

  • Scream

    ★★★★½

  • The Matrix Resurrections

    ★★★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★½

  • Nightmare Alley

    ★★★★

  • West Side Story

    ★★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★★★

  • House of Gucci

    ★★★½

  • Memoria

    ★★★★

  • Come and Learn with Pibby!

  • Encanto

    ★★½

  • Antlers

    ★★★★½

  • Ron's Gone Wrong

    ★★★★★

  • New York Ninja

    ★★★½

  • No Time to Die

    ★★★★★

  • The Black Phone

    ★★★★

  • Silent Night

    ★★★★

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★★

  • The Humans

    ★★★

  • The Eyes of Tammy Faye

    ★★★★

  • The Last Duel

    ★★

  • Dear Evan Hansen

    ★★★½

  • Last Night in Soho

    ★★★★½

  • Marcel the Shell with Shoes On

    ★★★★½

  • Dune

    ★★★½

  • The Hand of God

    ★★★

  • C'mon C'mon

    ★★★★

  • Belfast

    ★★★½