Parker has logged 15 entries for films during September 2019.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
The Princess and the Frog

The Princess and the Frog

2009
×
★★½
Read the review Edit this entry  
27
Abominable

Abominable

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
26
Official Secrets

Official Secrets

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
25
Villains

Villains

2019
×
★★½
Read the review Edit this entry  
24
The Shawshank Redemption

The Shawshank Redemption

1994
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
21
Hustlers

Hustlers

2019
×
★★½
Read the review Edit this entry  
20
Ad Astra

Ad Astra

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
19
Rambo: Last Blood

Rambo: Last Blood

2019
×
★½
Read the review Edit this entry  
19
Brittany Runs a Marathon

Brittany Runs a Marathon

2019
×
★★½
Read the review Edit this entry  
13
The Goldfinch

The Goldfinch

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
11
Blinded by the Light

Blinded by the Light

2019
×
★★½
Read the review Edit this entry  
10
The Peanut Butter Falcon

The Peanut Butter Falcon

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
06
It Chapter Two

It Chapter Two

2019
×
★★½
Read the review Edit this entry  
03
Midsommar

Midsommar

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
01
47 Meters Down: Uncaged

47 Meters Down: Uncaged

2019
×
Read the review Edit this entry