Sort by
  • Dune: Part Two

    ★★★★★

  • Mr. Monk's Last Case: A Monk Movie

    ★★★½

  • Christmas in Scotland

    ★★½

  • Candy Cane Lane

    ★★

  • Please Don't Destroy: The Treasure of Foggy Mountain

    ★★★½

  • David Holmes: The Boy Who Lived

    ★★½

  • Thanksgiving

    ★★★★

  • South Park: Joining the Panderverse

    ★★★★

  • Leave the World Behind

    ★★★½

  • Five Nights at Freddy's

    ★★★

  • The Fall of the House of Usher

    ★★★★★

  • Freelance

    ★★½

  • The Exorcist: Believer

    ★★½

  • Totally Killer

    ★★

  • No One Will Save You

    ★★★½

  • A Haunting in Venice

    ★★★½

  • The Burial

    ★★★½

  • American Fiction

    ★★★★½

  • The Nun II

    ★★★

  • The Killer

    ★★★★½

  • Maestro

    ★★★★

  • Poor Things

    ★★★★½

  • Zombie Town

    ★½

  • The Holdovers

    ★★★★★

  • Vacation Friends 2

    ★★

  • You Are So Not Invited to My Bat Mitzvah

    ★★★½

  • The Last Voyage of the Demeter

    ★★★

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★★

  • Haunted Mansion

    ★★½

  • The Boy and the Heron

    ★★★★

  • Oppenheimer

    ★★★★★

  • Barbie

    ★★★★★

  • Muscles & Mayhem: An Unauthorized Story of American Gladiators

  • Insidious: The Red Door

    ★★★

  • No Hard Feelings

    ★★★½

  • Elemental

    ★★★

  • The Boogeyman

    ★½

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★

  • Quasi

  • The Pope's Exorcist

    ★★★½

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★

  • Renfield

    ★★★

  • Air

    ★★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★★

  • Brooklyn 45

    ★★★½

  • Self Reliance

    ★★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★½

  • Scream VI

    ★★★½

  • 65

    ★★★½

  • Cocaine Bear

    ★★

  • At Midnight

    ★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★½

  • The Hatchet Wielding Hitchhiker

    ★★½

  • Lullaby

    ★★

  • Babylon

    ★★★★½

  • I Believe in Santa

    ★★

  • M3GAN

    ★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★

  • Your Christmas or Mine?

    ★★

  • Something from Tiffany's

    ★★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★½

  • A Christmas Story Christmas

    ★★★★

  • Christmas with You

    ★★

  • The People We Hate at the Wedding

    ★★

  • Disenchanted

    ★★½

  • Spirited

    ★★½

  • Falling for Christmas

    ★½

  • Enola Holmes 2

    ★★★½