Sort by
  • Wonka

    ½

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ½

  • Do Revenge

    ★½

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★★★★

  • Blonde

  • Love in the Villa

    ★★

  • Lost Ollie

    ★★½

  • After Ever Happy

    ½

  • The Next 365 Days

    ½

  • Purple Hearts

    ½

  • Not Okay

    ★½

  • The Gray Man

    ★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★½

  • Love & Gelato

    ½

  • The Sea Beast

    ★★★

  • Spiderhead

    ★½

  • Hustle

    ★★★

  • We Cry Together

  • Men

    ½

  • Senior Year

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★½

  • Marmaduke

    ½

  • 365 Days: This Day

    ½

  • Choose or Die

  • Remember Me

    ½

  • Morbius

  • Moon Knight

    ★★

  • Incantation

    ★½

  • Deep Water

    ★★

  • Rescued by Ruby

    ★½

  • Apollo 10½: A Space Age Childhood

    ★★½

  • X

    ★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★½

  • The Adam Project

  • Windfall

    ★★½

  • The Weekend Away

  • The Batman

    ★★★★

  • Turning Red

    ★★★

  • Texas Chainsaw Massacre

    ½

  • Tall Girl 2

    ½

  • Kimi

    ★★★

  • Through My Window

    ½

  • Emergency

    ★★½

  • Honoring a Broadway Legacy: Behind the Scenes of tick, tick...Boom!

  • Fresh

    ★★★★

  • The House

    ★★★½

  • Making The Witcher: Season 2

    ★★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★

  • Being the Ricardos

    ★★½

  • Don't Look Up

  • Nightmare Alley

    ★★★½

  • West Side Story

    ★★½

  • Licorice Pizza

    ★★★★½

  • House of Gucci

    ★½

  • Together

    ★★★½

  • Louise

    ★★★★

  • Sing 2

    ★★½

  • All Too Well: The Short Film

    ★★★★

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★★

  • Red Notice

    ★½

  • Encanto

    ★★★½

  • Eternals

    ★★½

  • Cowboy Bebop: The Lost Session

  • Fuelled

    ★★★★

  • Robin Robin

    ★★★½

  • Maid

    ★★★★

  • Contretemps

    ★★★★

  • The Black Phone

    ★★½

  • The Tragedy of Macbeth

    ★★★½

  • My Little Pony: A New Generation

  • Squid Game

    ★★★

  • The Eyes of Tammy Faye

    ★★½